KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17334019

nr 1733 4019

Lars Rylander

(f. 1945), Sverige

Signerad, blandteknik. Bladets mått: 25x21 cm, yttermått inklusive ram: 32x28 cm

Lars Rylander, svensk bildkonstnär född 1945.

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 20 oktober 2025
kl 18:56:51

Lars Rylander

Läs mer om Lars Rylander